19 Şubat 2013 Salı

Poliüretan Kartonpiyer modelleri

Harika tasarımlara sahip poliüretan kartonpiyer modelleri. Daha fazla poliüretan ürün için polure.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Özel tasarım poliüretan kartonpiyer modeli yapmaktayız. Poliüretan dekorasyon ile ilgili proje ve düşünceleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Poliüretan p-88274 ve p-88273 desenli klasik motifli  kartonpiyer modelleri. İç dekorasyonda hala popülerliğini koruyan motifli kartonpiyer modelleri, artık poliüretan ile buluştuktan sonra yine vazgeçilmez bir hale geldi. Çok titiz bir şekilde işlenmiş harika motifli hatları ile çok zarif bir görünüme sahip bu poliüretan kartonpiyer modelleri, alçı gibi düşme tehlikesi, veya kırılma, stropiyer gibi pürüzlü ve sinek konsa iz kalacak gibi sorunlardan arındırılmış bir üründür. Poliüretan kartonpiyer modelleri klasik dekorasyonda ve avangarde çalışmalarınızda sizlere harika bir görünüm sağlayabilir. Mevcut ürünlerimiz ihtiyaçlarınıza karşılık vermiyor ise bizimle irtibata geçerek her boyda ve uzunlukta özel tasarım ürünler ile projelerinizde sizlere kolay çözümler sunabiliriz. Bizimle iletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz
 Poliüretan polistren p-88266 ve p-88256 klasik desenli motifli kartonpiyer modelleri ile kasik görünüme sahip harika tasarımlı ortamlar oluşturabilirsiniz.  p-88266 poliüretan kartonpiyer modeli aynı uyumlu desendeki p-8653 bördür çıta modeli ile harika bir uyum sağlıyor. Her iki kartonpiyer modelide mekanlarınıza zarif bir görünüm katar. Bu poliüretan kartonpiyer modelleri klasik dekorasyonunuzda veya avangarde çalışmalarınızda sizlere oldukça farklı fikirler sunabilir.

Poliüretan polistren p-8511 ve p-8545 modern düz  kartonpiyer modelleri. Modern tasarıma sahip düz ve asimetrik çizgilere sahip poliüretan kartonpiyer modelleri çiçekli kartonpiyer modellerinden sıkılanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Poliüretan kartonpiyer modellerini sadece harika hat ve tasarımları için değili uzun ömürlü ve dayanıklı hafif bir ürün olduğu içinde çok tercih ediliyor. Poliüretan dekoratif ürünlerinin imalatçı firması olduğumuz için stok sorunumuz yoktur eğer stokta varsa hemen yok ise siparişe göre üretiyoruz. Fiyat için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Poliüretan polistren p-88211 ve p-88119 desenli motifli klasik  kartonpiyer modelleri. p-88211 poliüretan kartonpiyer modeli halk dilinde damalı kartonpiyer olarakta bilinir. Çok harika bir tasarıma sahip p-88211kartonpiyer modeli klasik görünümlü dekoraif çalışmalarda vazgeçemediğimiz bir modeldir. p-88119 poliüretan kartonpiyer modelmzde harika bir tasarıma sahiptir, bu kartonpiyer modelimizde halk dilinde takozlu kartonpiyer olarak telafuz edilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder