19 Şubat 2013 Salı

Poliüretan süsleme poliüretan dekoratif süslemeleri


İç dekorasyonda klasik avangarde dekorasyonda aklınıza gelebilecek her objenin üstüne yapıştırarak çok şık ve dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz. İster aynaya isterseninz kapılara veya mobilyalarınızın üzerine. Her zemine kolaylıkla yapıştırabileceğiniz bu poliüretan dekoratif süsleme ürünleri, ahşap gibi sert ve hafif bir üründür. Sizleri iç ve dış dekorasyonda karşınıza çıkacak bir çok zorluklarda alternetif olabilir. Bu ürünü kod umarası ile bizimle irtibata geçerek temin edebilirsiniz. Veya özel projeleriniz içinde sizlere çözümler sunabiliriz. Üretici firma olduğumuz için özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.
P-2857 Kapı ve pencere Poliüretan taç modelleri. Kapı ve pencere süslemelerinde vazgeçilmez bir çözüm sunan poliüretan kapı ve pencere taçları, dekorasyonda bizlere harika kolaylıklar sağlıor.

Özelliklede barok mimari ve avangarde çalışmaların vazgeçilmez bir ürünü olana bu harika kabartma hatlarıyla poliüretan kapı ve pencere taç modelleri sizlere çok kolay çözümler sunar. En çok sorulan sorulardan birsi poliüretan ürünlerin dayanılılıklığı, Şöyle söyleyeyim ahşaptan hiç bir farkı yok belki fazlası bile var. Sert ve hafif bir malzemedir yapıştırıcısıda kendi malzemesindendir yani poliüretan köpükle yapışır ve yapıştıktan sonra sökemek pek mümün olmaz. Eğer mevcut ürünlerimiz ihtiyaçlarınıza karşılık vermiyor ise bizimle irtibata geçerek projelerinize kolay ve pratik çözümler bulabilirsiniz.
P-2822 R&L Poliüretan dekoratif süsleme aksesuarları. Bu harika şekilde işlenmiş dekoratif ürünler iç ve dış dekorasyonda sizlerin vazgeçilmez bir objeniz olacak.

Barok mimari ve avangarde çalışmalarının vazgeçilmez ürünü olan dekoratif poliüretan süsleme ürünü, ahşap gibi sert ve hafifliği ile sizlere müthiş kolaylıklar ve çözümler sunmaktadır.
En karmaşık projelerinizde poliüretan ürünlerle üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Biz bu dekoratif ürünlerin üretici firması olduğumuz için eğer ürünlerimiz isteğinize karşılık vermiyor ise iletişim bölümünden bize ulaşarak projeleriniz hakkında sizlere çözümler sunabiliriz. İsteğe göre her çapta ve her boyutta özel tasarım dekoratif poliüretan ürünlerde üretmekteyiz.
P-2832 Poliüretan Kapı ve pencere tacı. Kapı ve pencerelerinizin üzerine bu poliüretan dekoratif ürünüyle çok güzel bir dekoratif görünüm sağlayabilirsiniz. Avangarde çalışmalarınızda arayıpta bulamayacağınız bu harika tasarımlı taç modeli ile sizi çok rahat günler bekliyor. Sadece kapı ve pencere tacı olarak düşünmeyin. Bu poliüretan ürün ahşap gibi sert ve hafif bir malzemedir ve ahşap mobilyalarınız üzerine rahatlıkla yapıştırabilir ve eskitme boya yapabilirsiniz. Her türlü boyaya dayanıklıdır akrilik, selozik veya sentetik hiç fark etmez. Bu poliüretan süsleme ürünleri strafor veya stropiyer ürünlerle karıştırmayın bu  ürünler poliüretan malzemeden üretilmiştir. Diğer taç modellerimizede bakmayı unutmayın ürün yelpazamizde harika tasarımlara sahip kapı ve pencere taçları mevcuttur.

 P-6401 Poliüretan süsleme modeli 4 parçadan oluşuyor. Ve sizlerin tercihine göre bir çok farklı şekil ve desende kullanılabilir. Çok şık tasarımlarıyla klasik dekorasyonda veya avangrade çalışmalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Poliüretan malzemenin sunduğu sağlam ve hafif  hacimi ile ve çok şık tasarımı ile P-6401 poliüretan süslemeleri dekorasyonda vazgeçilmez bir objeniz olmaya aday.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder