9 Kasım 2014 Pazar

Poliüretan Söve Kartonpiyer modelleri

Dış cephe ve iç cephe dekorasyonda vazgeçilmez dekoaratif ürünler hiç süphesizki söve ve kartonpiyer süsleme ürünleridir. Kartonpiyer modellerini alçı ve eps den yapıldığını hepimiz biliyoruz. Fakat uygulama kolaylığı ve uzun ömürlü bir ürün olan poliüretan kartonpiyer modellerinden haberiniz varmı ? Bu yazımızda sizlere poliüretan kartonpiyer imalatını yapan polyes dekorasyon firmamızı tanıtacağız.


[Resim: polure-transparan-logo1.png]
Poliüretan kartonpiyer modellerini yüksek basınçlı enjeksiyonlu makinelerimizde imal etmekteyiz. Poliüretan ürünlerimiz 180 dansite sertlikte olup ve oldukça hafif bir üründür. İç dekorasyonda ahşap muadili ürünlerdir. Ürünün bir diğer özelliği dış cephe şartlarından etkilenmemesidir, su, nem, güneş uv ışınlarından etkilenmez. 
Bu münasebetler Poliüretan dış cephe Söve kaplama, kat silmeleri sütun ve sütun başlıkları imalatında kullanılmaktadır. Firmamız 8 yılı aşkın bir süredir polyester kalıp ve silikon kalıp hizmetleri vermektedir. Sürekli geliştirdiği ar-ge ler ile 4 yılı aşkın süredir poliüretan ile yaptığımız ürün yelpazemizde Poliüretan söve, Kartonpiyer, payanda, konsol, sütun ve başlıkları, çıta ve köşeleri, pervaz, süpürgelik, şömine, ahşap görünümlü kütük kiriş, taş taklidi paneller, pano ve süslemeler, aplikler, şömine ve dekoratif aydınlatma gibi bir çok dekoratif ürünleri poliüretan olarak imal ediyoruz. 
Yeni verdiğimiz hizmetler arasında 3d tarama ve 3d yazma hizmetlerimizde mevcut.
En yeni Poliüretan süsleme ürünlerinin görsellerine http://www.polure.com/ adresimizden ulaşabilirsiniz. 
Merak ettiğini konuları bu başlık altından bizlere sorabilirsiniz.

1 yorum: