8 Nisan 2015 Çarşamba

Poliüretan Söve Poliüretan Prekast Dış Cephe Tasarım Kaplama

Poliüretan söve imalatında sizlere her zaman farklı tasarım ve çalışmalar yapparak eşsiz özgün tasarımlar oluşturuyoruz.
Poliüretan söve modelleri ile tasarım yaptığımız şovrum azerbaycan da bir müşterimizin isteği üzerine tasarlanmıştır.

Örnek dış cephe süsleme çalışmamızda 40 cm poliüretan sütun takımı ve 60 cm poliüretan korint sütun başlık modelleri kullanılmıştır

Derzli düz poliüretan dış cephe kaplamaları üzerine monte edile poliüretan sütunlar ve desenli poliüretan sütun alt kaideleri çok şık bir görünüme sahip.

Yay arc şeklindeki yay poliüretan kat silmesi üzerine monte edile dekoratif poliüretan taç modelimiz çok zarif hatlara sahipir.

40 cm genişliğindeki poliüretan katsilmesi modeli 40 cm çapındaki, poliüretan korint sütun başlık modeline saplanmış şekildedir. Arc yay şeklindeki pencere söve modeli yine bir sütunun üzerinden diğerine köprü kurararak kemer şekilini almıştır.

Bu görselde poliüretan prekast dış cephe süsleme çalışmasında dairesel bir pencere modelini en güzel nasıl çevirebileceğinizi anlatan bir resimdir.

40 cm ve 60 cm sütun takımları 40 cm lik sütunu bir pencere kenar sövesi gibi görünmesini sağlamıştır.
Bir başka tasarımda görüşmek üzere. Görüş ve önerileriniz için ve proje tasarımları için bize iletişim sayfamızdan ulsşın.

1 yorum:

  1. poliüretan köpük ile bu kadar güzel ve şık çalışmalar çıkarmak zordur. Hepinizi tebrik ederim arkadaşlar ..

    YanıtlaSil